بلاگ

8 مقصد اروپایی برای سفر در زمستان

جاهای دیدنی پاریس در زمستان

بی‌شک پاریس به عنوان یک مقصد گردشگری برای سفر در زمستان دیدنی‌های زیادی دارد. اما ما در این بخش از مقاله تنها به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم. حقیقتا که پاریس یکی از بهترین مقاصد برای سفر به اروپا در زمستان است.
بازدید و خرید از بازارهای کریسمسی پاریس

لافایت پاریس

بازارهای کریسمسی در پاریس همواره شلوغ و پر جنب‌وجوش هستند. مرکز خرید گالری لافایت یکی از مکان‌هایی است که نباید بازدید از آن را از دست دهید. گالری لافایت یک مرکز خرید لوکس و باشکوه محسوب می‌شود که حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید باز هم قدم زدن در آن جذاب خواهد بود. نورپردازی‌های خیره‌کننده و تزئیناتی چشم‌‌‌‌نواز از ویژگی‌های این مرکز خرید در زمستان پاریس است. برخی دیگر از بازارهای کریسمسی در پاریس را در زیر بصورت لیست مشاهده می‌کنید.

کانوپی دی هال (Canopée des Halles)
لا مژی دو نوئل (La Magie de Noel) در پارک تویلری
بازار کریسمسی کاخ نوتردام

این موارد تنها بخشی از مراکز خرید پاریس هستند.
گشت‌و‌گذار در خیابان‌های پرهیاهوی پاریس

شاید بتوان گفت هیچ چیز رویایی‌تر از پیاده‌روی در طول خیابان شانزلیزه در پاریس نیست. خود را با مترو به این خیابان برسانید و گشت‌وگذار را آغاز کنید. اگر خوش شانس باشید برف را هم خواهید دید که بر روی شاخه درختان نشسته است. هر جا احساس خستگی کردید کافه‌ای دنج و دوست داشتنی وجود دارد که می‌توانید با یک نوشیدنی یا غذای گرم در آن از خود پذیرایی کنید.

تماشای برج ایفل در زمستان

ایفل در زمستان

برج ایفل در هر فصلی از سال دیدنی است. شما می‌توانید به بالای برج رفته و شهر را تماشا کنید و یا اینکه از پایین به عکاسی مشغول شوید. گاهی اوقات در زمستان یک زمین یخی در جلوی برج ایفل تعبیه می‌شود که فرصت خوبی برای تفریح ایجاد می‌کند. تنها کافیست با مبلغ 7 دلار یک کفش اسکی روی یخ برای خود اجاره کنید.
بازدید از موزه لوور

رفتن به موزه‌های شهر از مهم‌ترین و آسان ترین تفریحات زمستانی است. موزه لوور در سال 2018 به عنوان پر بازدیدترین موزه جهان معرفی شد. این موزه که بزرگترین موزه فرانسه نیز است در کاخ لوور قرار داشته و بیش از 38 هزار شی ارزشمند از دوران مختلف تاریخی در آن نگهداری می‌شود. بازدید از این موزه در پاریس بی‌شک تجربه متفاوتی خواهد بود و باعث می‌شود که دیدگاه عمیق‌تری به تاریخ جهان پیدا کنید.

پیاده‌روی و عکاسی در پارک تویلری پاریس

پارک تویلری در حقیقت چهارمین پارک بزرگ پاریس است. این پارک به موزه لوور منتهی می‌شود و پیاده روی در آن یکی از تفریحات زمستانی در پاریس است.

<a href=”https://www.alibaba.ir/mag/?p=18608″ target=”_blank”>مجله علی‌بابا</a>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.