20 Feb

ـ ثبت نام در سایت می بایست با اطلاعات حقیقی فرد صورت گرفته، و اطلاعات آژانس نیز در فرآیند ثبت نام می بایست حتما تکمیل گردد.

ـ کلیه آژانس ها و شرکت های فعال در حوزه تور و خدمات مسافرتی، امکان ثبت نام در وب سایت گشتینه را خواهند داشت.

ـ کلیه آژانس ها و شرکت های فعال در حوزه تور و خدمات مسافرتی، می بایست دارای مجوز رسمی از سازمان ذیصلاح داشته باشند و تصویری از آن را هنگام ثبت نام در وب سایت گشتینه اسکن نمایند.

ـ آژانس های ثبت نامی، بصورت نامحدود اجازه درج آفر و تخفیف های تور خود در وب سایت و اپ گشتینه را خواهند داشت.

ـ آژانس های ثبت نامی، می بایست استان خود در را در وب سایت و اپ گشتینه ثبت و مشخص نمایند.

ـ آژانس های ثبت نامی با توجه به پنل انتخابی خود هنگام ثبت نام، محدودیت زمانی 1 ماهه، 3 ماهه و 6 ماهه برای درج آفر به تعداد بی نهایت خواهند داشت.

ـ هر آفر و تخفیف تور می بایست محدودیت زمانی و دارای تاریخ انقضاء، لینک ارجاع یا تلفن تماس با آژانس باشد.

ـ اپلیکیشن گشتینه فقط موظف به تبلیغ و معرفی تور می باشد و هیچگونه تعهدی در قبال فعالیت و عملکرد آژانس ها ندارد و درصورت بروز مشکل یا تخلف آژانس ، مسافر می تواند از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نماید. 

ـ در هنگام نصب اپلیکیشن گشتینه بر روی گوشی های اندروید و آیفون ، پیامی دریافت می شود مبنی بر دسترسی داشتن به گالری عکس گوشی ، که لازم است توضیحی در این خصوص داده شود و توضیح آن به این شرح می باشد : با توجه به اینکه کاربران آژانس های سراسر کشور از طریق اپلیکیشن درج تور می نمایند و نیاز است برای هر تور عکس آپلود نمایند بنابراین می بایست دسترسی به گالری وجود داشته باشد و این امکان وجود ندارد که بین کاربران آژانس ها و نصب کنندگان اپلیکیشن تفاوت قائل شد.

ـ در هنگام اسکن عکس موقع ثبت تور حتما تصویری از شهر مربوط به تور ثبتی در اندازه مشخص شده اسکن گردد و از اسکن عکس پکیج تور و تصاویر متفرقه دیگر اکیدا خودداری شود.

<

<

<