20 Feb

ـ اپلیکیشن و وب سایت گشتینه با هدف بازاریابی و تبلیغات تورها و آفرهای لحظه آخری ارزان قیمت و باکیفیت دفاتر و آژانس های مسافرتی و گردشگری، با روش جدید و مدرن و رقابت سالم در سال 1397 توسط آقای مرتضی عسکریان تهیه و راه اندازی شده است.

ـ در اپلیکیشن گشتینه مکان و فضایی در اختیار دفاتر مسافرتی قرار می گیرد که در آن آژانس ها می توانند در مدت تعیین شده تورها و آفرها و خدمات خود را به تعداد بی نهایت به اشتراک عموم مردم بگذارند.

 ـ در سایت و اپلیکیشن گشتینه این امکان را به تمام آژانس های مسافرتی و گردشگری میدهیم تا دیگر نیازی به طراحی سایت و اپلیکیشن با هزینه های سنگین نداشته باشند و فضای مستقل و جداگانه برای هر آژانس تهیه شده است.

ـ اپلیکیشن گشتینه با هدف دسترسی آسان و راحت مردم به تورها و آفرهای ارزان قیمت و با کیفیت خدمات مسافرتی دفاتر دارای مجوز رسمی از سازمان های ذیربط و مطمئن تهیه و راه اندازی شده است.

ـ در اپلیکیشن گشتینه محیطی ایجاد شده که در آن رقابت سالم بین خدمات دهی با کیفیت و ارزان قیمت آژانس ها و دفاتر مشخص می شود و مسافر میتواند بین چندین تور در تاریخ درخواستی خود به راحتی تور مورد نظر را انتخاب نماید.

ـ اپلیکیشن گشتینه این امکان را برای دفاتر مسافرتی استانها و شهرستانها نیز فراهم نموده است تا با بازاریابی و تبلیغ تورها و آفرهای خود مسافرانی که تمایل به سفر دارند را جذب نمایند.

ـ در محیط اپلیکیشن گشتینه تورهای تخصصی و نمایشگاهی و مناسبتی ، تفریحی ،گردشگری ، لوکس و زیارتی و طبیعت گردی و غیره نیز توسط دفاتر مسافرتی و ایرانگردی وجهانگردی و زیارتی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 

<

<

<

<

<

<